My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tigan zgare Dsp CA006-D28

3,000 L

Te dhena per produktin:

Permasat 28*4.5cm
Perdoret ne te gjithe llojet e sobave

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tigan zgareja Dsp CA006-D28 është një pajisje e përsosur për të gatuar ushqim në soba të ndryshëm. Me permasat e saj të impresionueshme, 28 centimetra në diametër dhe 4.5 centimetra thellësi, kjo tigan zgare është e dizajnuar për të siguruar një përzierje të shkëlqyer të ngrohjes dhe zierjes së ushqimit. Ky produkt është një mjet i përshtatshëm për të gatuar mishin, peshkun, perimet dhe madje edhe peshkun e pjekur.

Materjali i tiganit zgare është i lëkurës së aluminit, i cili ndihmon në shpërndarjen e ngrohjes në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e tiganit. Ky materjal gjithashtu është i lehtë për t’u pastruar dhe i qëndrueshëm ndaj korrozionit. Mbi të gjitha, koha e gatimit reduktohet përmes shpërndarjes së ngrohjes në mënyrë optimale, duke ju lejuar të përgatisni ushqim të shijshëm në një periudhë më të shkurtër kohore.

Tigan zgareja Dsp CA006-D28 është e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë sobat elektrike, gaz, dhe me dru. Ajo është e pajisur me një doreza të integruar që lehtëson transportimin dhe manipulimin e saj. Me formën e saj të thellë dhe të gjërë, kjo tigan zgare ofron një siperfaqe të mjaftueshme për të përgatitur ushqim për tërë familjen.

Për të blerë tiganin zgare Dsp CA006-D28 dhe për të shfrytëzuar të gjitha përfitimet e tij, vizitoni faqen kryesore të Dyqanit tonë të internetit TopSeller online. . Ne kemi një gamë të gjerë të produkteve për gatim dhe kuzhinë, dhe jemi të kënaqur që ju mundësojmë zgjedhjen e pajisjeve më të mira për nevojat tuaja. Tigan zgareja Dsp CA006-D28 do të bëjë eksperiencën tuaj të gatimit më të këndshme dhe më të shijshme. Përdorni këtë tigan zgare dhe shijoni shijen e ushqimit të gatuar në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tigan zgare Dsp CA006-D28”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x