My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1049

SKU: N/A
Our Price

4,500 L

Te dhena per produktin:

Ndajeni portokallin ne 2 pjese dhe i shtrydhni te dy gjysmat njekohesisht

Fuqia 90W

Kapaciteti i kupes 0.5 Lt

E shoqeruar me nje gote plastike ne paketim

Shtrydh 6 portokall në 60 sekonda

Quantity:
Buy Now

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1049”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x