My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Zgare elektrike Dsp KB1083

Original price was: 4,500 L.Current price is: 4,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1600 W
Madhësia e pjatës: 41.5*26.0cm
Drita treguese ON/OFF
Temperatura e rregullueshme

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Zgare elektrike Dsp KB1083 është një zgare e avancuar dhe e fuqishme që sjell shijen e pjekjes profesionale në shtëpinë tuaj. Me fuqinë e saj prej 1600 W, ajo ofron një zgjidhje të shkëlqyeshme për pjekjen e mishit, peshkut, perimeve dhe më shumë. Madhësia e pjatës është 41.5*26.0cm, e cila siguron hapësirë të mjaftueshme për të gatuar një sasi të konsiderueshme ushqimi në të njëjtën kohë.

Një nga tiparet shembullore të kësaj zgare është drita treguese ON/OFF, e cila ndihmon në ndezjen dhe fikjen e zgares me lehtësi. Kjo ndihmon në përdorimin më të përshtatshëm të zgares dhe në mbajtjen e kontrollit mbi procesin e gatimit.

Për më tepër, temperatura është rregullueshme në këtë zgare elektrike. Kjo do të thotë që ju keni mundësinë të përshtatni nivelin e nxehtësisë sipas llojit të ushqimit që keni duke përgatitur. Nga gatimi i shpejtë dhe tërheqës për burgerat e shpejta deri te pjekja e ngadalshme e një fileti të madh peshku, kjo zgare ju ofron kontroll të plotë mbi procesin tuaj të pjekjes.

Për të marrë më shumë informacion rreth kësaj zgare elektrike dhe për të eksploruar gamën tonë të produkteve të tjera për pjekjen dhe gatimin, ju ftojmë të vizitoni faqen tonë zyrtare në [TopSeller online . Shfletoni ofertat tona dhe gjeni zgjidhjen e duhur për nevojat tuaja të pjekjes në shtëpi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zgare elektrike Dsp KB1083”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x