My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tave rrethore me korent 32L

SKU: N/A
Our Price

6,500 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 32 Litra

Me termostat

Buton ON/OFF dhe per gradim

Xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjes

Me nje tepsi

Gjerësia: 48 cm

Thellësia: 48 cm

Lartësia: 31 cm

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tave rrethore me korent 32L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x