My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tundese qumeshti 7L

3,800 L

Te dhena per produktin:

Kjo pajisje ben “rrahjen “ e qumeshtit deri sa ai te ajkoset .
Punon me korent, 25W .
Ena e paster prej alumini dhe inoksi si dhe mekanizmi e bejne shume te shpejtë ketë proces
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tundese qumeshti 7L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x