My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mashe flokesh Dsp 20099

3,000 L

Te dhena per produktin:

Nxehet ne pak sekonda

Per floke me onde te medha ose te vogla (32 mm / 19 mm)

Fuqi 45 W

Per cdo gjatesi dhe lloji flokesh

Buton ON / OFF

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Vjen per ju Mashe flokesh Dsp 20099 e cila ofron një përvojë të shkëlqyer në stilizim dhe kujdes për flokët tuaj. Ky produkt i shquar është dizajnuar për të ofruar nxjerrjen më të mirë të flokëve tuaj, duke u fokusuar në komoditet dhe performancë të lartë.

Me aftësinë e tij të jashtëzakonshme për të nxjerrë nxemjen e dëshiruar në disa sekonda, Masat e flokëve DSP 20099 bëhet një ndihmës i shkëlqyer për ata që kërkojnë një stilizim të shpejtë dhe të përsosur. Përfitoni nga gama e gjerë e opsioneve të njësive të nxjerrjes, të përshtatshme për flokët me onde të medha ose të vogla, me diametra prej 32 mm dhe 19 mm.

Me fuqinë impresionuese prej 45 W, kjo makinë për nxjerrjen e flokëve do të sigurojë që stilizimi juaj të jetë i qëndrueshëm dhe i pastra për një kohë të gjatë. Përfitoni nga kjo teknologji e avancuar, pavarësisht nga gjatësia dhe tipi i flokëve tuaj, për një pamje të përfunduar dhe të bukur.

Butoni ON / OFF i përfshirë në dizajnin e produktit ofron lehtësi të shtuar në përdorim. Mund të aktivizoni dhe çaktivizoni pajisjen me një prekje të thjeshtë të këtij butoni. Për të mësuar më shumë dhe për të porositur produktin, vizitoni faqen tonë zyrtare nëTopSeller online  Ju mund të shfletoni nëpër kategoritë e produkteve të tjera të cilat ofrojnë zgjidhje për kujdesin e flokëve dhe stilizimin në mënyrë të personalizuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mashe flokesh Dsp 20099”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x