My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mashe flokesh Dsp E-20009

3,000 L

Te dhena per produktin:

Madhesi 25 mm

Me butonin on/off

Fuqia 44 W

Per te gjithe llojet e flokeve

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Mashe flokesh Dsp E-20009 është një pajisje inovative për formimin e flokëve në mënyrë lehtë dhe efikase. Me madhësinë e saj të gjerë prej 25 mm, ajo ofron mundësi të shumta për të krijuar stilime të ndryshme të flokëve. Butoni i thjeshtë on/off e bën shumë të lehtë përdorimin e saj, ndërsa fuqia e impresionueshme prej 44 W siguron që do të arrini rezultate të shkëlqyera në çdo përdorim.

Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, duke përfshirë ato të hollë, të trasha, dhe të ndërlikuara. Nëse jeni të interesuar për të krijuar valë, bukla, ose thjesht dëshironi të shtoni pak volum flokëve tuaj, masha DSP E-20009 është zgjedhja e duhur për ju.

Dizajni i saj modern dhe i lehtë e bën të lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur. Përvoja e përdorimit është e shkëlqyeshme dhe e qetë, dhe ju mund ta përdorni këtë masë të shkëlqyeshme të flokëve në shtëpinë tuaj. Për të mësuar më shumë dhe për të porositur këtë produkt, vizitoni faqen e kategorisë së Masave të Flokëve në faqen tonë zyrtare të internetit TopSeller online. Aty do të gjeni informacione të hollësishme dhe oferta të veçanta që po ju presin. Jepni flokëve tuaj trajtimin dhe stilin që meritojnë me mashën për flokë DSP E-20009.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mashe flokesh Dsp E-20009”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x